Kervan Nakliyat Evden Eve Taşımacılık
Bizi Twitter ve Facebook üzerinden takip edebilir veya 444 6 136 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

EVDEN EVE TAŞIMACILIK

Kervan Nakliyat Evden Eve Taşımaclık sayfamıza hoşgeldiniz. İstanbul merkezli firmamız Türkiye'nin 81 iline hizmet götürmektedir.

Tüm taşımacılık, nakliyat işlerinizde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hizmetlerimiz arasında ambalajlama, paketleme, şehir içi ve şehirlerası nakliyat bulunmaktadır.


Bizi Neden Tercih Etmelisiniz

 • Kendi eşyamız gibi taşırız
 • Saygılı davranırız
 • Her konuda yardım ederiz
 • Dikkatli paketleriz
 • Özenle ambalajlarız
 • İletişimi kopartmayız
 • Kurallara uygun kullanırız
 • Dakik çalışırız

İNTERNET ÜZERİNDEN TEKLİF ALIN
 • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Hizmeti
 • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Hizmeti
 • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Hizmeti
 • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Hizmeti
 • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Hizmeti
Şehir içi ve Şehirler Arası Nakliyat Hizmeti
Şehir içi ve Şehirlerarası Nakliyat

Türkiye'nin her iline güvenle eşyalarınızı taşıyoruz

Ambalajlama Hizmeti
Ambalajlama Hizmeti

Ürünlerinizi özenle zarar görmemesi için ambalajlıyoruz

Ofis ve Büro Taşıma Hizmeti
Ofis ve Büro Taşıma Hizmeti

Ofis ve büro taşımacılığında öncüyüz


/// KERVAN EVDEN EVE NAKLİYAT


Çeyrek asırlık deneyim, güçlü ekip, doğru zamanda, doğru planlama ile en etkin taşımacılık hizmetini vermekteyiz.

Kervan Nakliyat Türkiye'nin öncü nakliyat firmalarından olup 1981 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Kurulduğu yılda sadece 1 araç ile nakliyat işine başlayan firmamız 2015 yılında araç filosunu 15 araca kadar çıkartmıştır.

Kervan Nakliyat olarak eğitimli personellerimiz ile 7 gün 24 saat sizler için çalışarak Türkiye'nin her şehrinden, her şehrine evden eve nakliyat hizmeti, ofis taşıma hizmeti, arşivlerinizin taşınması, yüksek binalar için asansörlü nakliyat hizmeti, yüksek güvenlik ile banka taşımacılığı hizmeti, fuarlara stant ve eşya taşınması, hastane ekipmanlarının taşınması ve hastane taşımacılığı hizmetleri vermekteyiz.

Tüm bu hizmetleri sizlere sağlarken uzun yıllar piyasada bulunmamızdaki güven, eşyalarınızı kendi eşyamız gibi taşımamız ve bulunduğunuz bölgeye gelip ücretsiz ekspertiz hizmetlerimiz siz değerli müşterilerimizin her zaman bizi seçmenizdeki sebepler olmuştur.


/// BİZİM İÇİN NE DEDİLER

 • Mahallemizde bulunan vatandaşlarımızın ve mahllemize gelen vatandaşlarımızı düzgün sağlam ve sağlıklı bir şekilde taşınmasından dolayı vatandaşlarımız sizlerden memnuniyetlerini dile getirmektedirler. Bu sebepten dolayı mahallem adına teşekkür eder çalışmlarınızda başarılarınızın devamını dilerim.

  Atalar Mahalle Muhtarı,Erhan GÜLMÜŞ
 • Daha önceki taşımalarımdaki nakliyat firmalarından şikayet aldığımız için ince eleyip sık dokumak istedik. Yaptığımız araştırmalar sonucu Kervan Nakliyat'la evimizi Erzurum'dan Balıkesir'e taşıdık. Çok titiz ve güvenilir bir firma olduklarını anladık. Çok memnun kaldık. Kendilerine teşekkür ediyoruz. Herkese tavsiye ederiz.

  Ali ÖZDEMİR
 • Kervan Nakliyat ile şirket eşyalarımızı çok güvenli bir şekilde taşınmıştır. Gösterdikleri özen ve titizlikten ötürü kendilerine teşekkür ediyoruz.

  Güven Group Teknoloji Genel Müdürü, Mehmet YÜCE

/// BİZDEN HABERLER


 • Baltalimanı Nakliye Firmaları

  Baltalimanı Nakliye Firmaları

  Baltalimanı tarihi dokuyu taşıması ve deniz kenarına binalar bulundurmasıyla İstanbul'un en gözde mahallelerindendir. Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nün hemen ayağında bulunmaktadır. Pek çok ünlü cafe ve restoranı da deneyebileceğiniz sahil mahallesidir. Taşınmak için tercih edilebilecek güzergahtadır. Baltalimanı Mahallesi İstanbul'un Sarıyer ilçesinde bulunur. Evden eve tüm taşımalarınız, şehir içi v...
  Devamı

 • İshaklı Şehirlerarası Nakliyat

  İshaklı Şehirlerarası Nakliyat

  İncirköy Mahallesi İstanbul'un Beykoz ilçesinde bulunur. Evden eve tüm taşımalarınız, şehir içi ve şehir dışı taşımacılık hizmetleriniz tarafımızdan güvenle yapılır.  Bize hemen ulaşın 444 6 136  Facebook sayfamızı buraya tıklayarak takip edin Evden Eve Nakliyat blogumuzu takip edin ...
  Devamı

 • Uğur Mumcu Mahallesi Piyano Taşıma

  Uğur Mumcu Mahallesi Piyano Taşıma

  Uğur Mumcu Mahallesi düzenli yerleşim alanları ile doludur. Geneli yüksek bloklardan oluşmaktadır. Yeşil alan açısından çok zengin bir bölgedir. D-100 TEM bağlantı yolu buradan geçer. Metro ile ulaşım alternatifide bulunmaktadır. Kadıköy-Kartal metrosuna 5 dakikalık bir mesafededir. Sahile olan yakınlığıda bu bölgenin çok tercih edilme sebeplerinden biridir. Uğur Mumcu Mahallesi İstanbul'un Kartal ilçesinde bu...
  Devamı

/// BİZİ TERCİH EDEN DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ


Le Credit Lyonnais Bankası
Credit Lyonnais Bankası Etiler
Kurtlar Vadisi Set Taşıma
Kurtlar Vadisi Dizisi Film Seti Taşımaları
Hande Yener
Hande Yener
Faris Turizm
Faris Turizm

/// TÜM TÜRKİYE'YE NAKLİYAT HİZMETİ


Cebeci Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Şehit Muhtar Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Yenidoğan Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Dumlupınar Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Alemdar Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Hasanpaşa Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Atakent Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Rumeli Kavağı Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Erenköy Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Kozyatağı Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Harmandere Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Çifte Havuzlar Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Kuştepe Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Emin Sinan Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Telsiz Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Nuripaşa Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Işıklar Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Büyükşehir Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Seyrantepe Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Erenler Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Habipler Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Ahmetli Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Sofular Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Caferağa Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Sultançiftliği Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Bulgurlu Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Atatürk Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Hacılı Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Baklalı Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Gökalp Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Örnektepe Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Zuhuratbaba Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Şirintepe Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Fatih Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Kültür Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Kaynarca Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Kocasinan Merkez Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Hobyar Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Ağaçlı Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Arnavutköy Mahallesi Nakliyat Hizmeti,
Kervan Nakliyat Evden Eve Taşımacılık bir İnteraktif İş Platformu firmasıdır.
Hit Toplist