Bizi Twitter ve Facebook üzerinden takip edebilir veya 444 6 136 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

EVDEN EVE TAŞIMACILIK

Kervan Nakliyat Evden Eve Taşımaclık sayfamıza hoşgeldiniz. İstanbul merkezli firmamız Türkiye'nin 81 iline hizmet götürmektedir.

Tüm taşımacılık, nakliyat işlerinizde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hizmetlerimiz arasında ambalajlama, paketleme, şehir içi ve şehirlerası nakliyat bulunmaktadır.


Bizi Neden Tercih Etmelisiniz

 • Kendi eşyamız gibi taşırız
 • Saygılı davranırız
 • Her konuda yardım ederiz
 • Dikkatli paketleriz
 • Özenle ambalajlarız
 • İletişimi kopartmayız
 • Kurallara uygun kullanırız
 • Dakik çalışırız

İNTERNET ÜZERİNDEN TEKLİF ALIN
 • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Hizmeti
 • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Hizmeti
 • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Hizmeti
 • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Hizmeti
 • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Hizmeti
Şehir içi ve Şehirler Arası Nakliyat Hizmeti
Şehir içi ve Şehirlerarası Nakliyat

Türkiye'nin her iline güvenle eşyalarınızı taşıyoruz

Ambalajlama Hizmeti
Ambalajlama Hizmeti

Ürünlerinizi özenle zarar görmemesi için ambalajlıyoruz

Ofis ve Büro Taşıma Hizmeti
Ofis ve Büro Taşıma Hizmeti

Ofis ve büro taşımacılığında öncüyüz


/// KERVAN EVDEN EVE NAKLİYAT


Çeyrek asırlık deneyim, güçlü ekip, doğru zamanda, doğru planlama ile en etkin taşımacılık hizmetini vermekteyiz.

Kervan Nakliyat Türkiye'nin öncü nakliyat firmalarından olup 1981 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Kurulduğu yılda sadece 1 araç ile nakliyat işine başlayan firmamız 2015 yılında araç filosunu 15 araca kadar çıkartmıştır.

Kervan Nakliyat olarak eğitimli personellerimiz ile 7 gün 24 saat sizler için çalışarak Türkiye'nin her şehrinden, her şehrine evden eve nakliyat hizmeti, ofis taşıma hizmeti, arşivlerinizin taşınması, yüksek binalar için asansörlü nakliyat hizmeti, yüksek güvenlik ile banka taşımacılığı hizmeti, fuarlara stant ve eşya taşınması, hastane ekipmanlarının taşınması ve hastane taşımacılığı hizmetleri vermekteyiz.

Tüm bu hizmetleri sizlere sağlarken uzun yıllar piyasada bulunmamızdaki güven, eşyalarınızı kendi eşyamız gibi taşımamız ve bulunduğunuz bölgeye gelip ücretsiz ekspertiz hizmetlerimiz siz değerli müşterilerimizin her zaman bizi seçmenizdeki sebepler olmuştur.


/// BİZİM İÇİN NE DEDİLER

 • Mahallemizde bulunan vatandaşlarımızın ve mahllemize gelen vatandaşlarımızı düzgün sağlam ve sağlıklı bir şekilde taşınmasından dolayı vatandaşlarımız sizlerden memnuniyetlerini dile getirmektedirler. Bu sebepten dolayı mahallem adına teşekkür eder çalışmlarınızda başarılarınızın devamını dilerim.

  Atalar Mahalle Muhtarı,Erhan GÜLMÜŞ
 • Daha önceki taşımalarımdaki nakliyat firmalarından şikayet aldığımız için ince eleyip sık dokumak istedik. Yaptığımız araştırmalar sonucu Kervan Nakliyat'la evimizi Erzurum'dan Balıkesir'e taşıdık. Çok titiz ve güvenilir bir firma olduklarını anladık. Çok memnun kaldık. Kendilerine teşekkür ediyoruz. Herkese tavsiye ederiz.

  Ali ÖZDEMİR
 • Kervan Nakliyat ile şirket eşyalarımızı çok güvenli bir şekilde taşınmıştır. Gösterdikleri özen ve titizlikten ötürü kendilerine teşekkür ediyoruz.

  Güven Group Teknoloji Genel Müdürü, Mehmet YÜCE

/// BİZDEN HABERLER


 • Anadolu Kavağı Mahallesi Şehiriçi Nakliye

  Anadolu Kavağı Mahallesi Şehiriçi Nakliye

  Anadolu Kavağı Mahallesi İstanbul'un Beykoz ilçesinde bulunur. Evden eve tüm taşımalarınız, şehir içi ve şehir dışı taşımacılık hizmetleriniz tarafımızdan güvenle yapılır.  Bize hemen ulaşın 444 6 136  Facebook sayfamızı buraya tıklayarak takip edin Evden Eve Nakliyat blogumuzu takip edin ...
  Devamı

 • Eyüp Nakliyat Hizmeti

  Eyüp Nakliyat Hizmeti

  İlçe ismini, sınırları içinde türbesi bulunan Ebu Eyyûb el-Ensarî'den almaktadır. İstanbul'un Fethinden sonra Türklerin sur dışında kurduğu ilk yerleşim merkezi olan Eyüp'te başta Eyüp Sultan Camii olmak üzere Osmanlı döneminden kalma çok sayıda tarihi eser mevcuttur. III. Selimin annesi Mihrişah Valide Sultan’ın inşa ettirdiği imaret 200 yıldan beri faaliyetini sürdürmektedir. Tarihi Eyüp mezarlığ...
  Devamı

 • Feyzullah Mahallesi Piyano Taşıma

  Feyzullah Mahallesi Piyano Taşıma

  Feyzullah Mahallesi Eski Bağdat Caddesi ile sahil yolu arasında kalan bir bölgedir. Ortasından tren yolu geçmektedir. Feyzullah Mahallesi İstanbul'un Maltepe ilçesinde bulunur. Evden eve tüm taşımalarınız, şehir içi ve şehir dışı taşımacılık hizmetleriniz tarafımızdan güvenle yapılır.  Bize hemen ulaşın 444 6 136  Facebook sayfamızı buraya ...
  Devamı

/// BİZİ TERCİH EDEN DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ


Le Credit Lyonnais Bankası
Credit Lyonnais Bankası Etiler
Kurtlar Vadisi Set Taşıma
Kurtlar Vadisi Dizisi Film Seti Taşımaları
Hande Yener
Hande Yener
Faris Turizm
Faris Turizm

/// TÜM TÜRKİYE'YE NAKLİYAT HİZMETİ


Oruçoğlu Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Haraççı Karamehmet Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Göksu Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Fulya Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Boğazköy İstiklal Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Eskişehir Mahallesi Nakliyat Hizmeti, M. Şevket Paşa Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Sofular Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Merkezefendi Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Büyükada-Maden Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Kurfallı Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Babahasan Alemi Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Yeşilpınar Mahallesi Nakliyat Hizmeti, İnönü Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Gazitepe Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Kırazlıtepe Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Küçüksu Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Küplüce Mahallesi Nakliyat Hizmeti, 75. Yıl Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Başakşehir Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Ataköy 3-4-11. Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Beyceğiz Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Abdurrahmangazi Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Kozyatağı Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Levent Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Seyrantepe Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Keçeci Piri Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Şeyhli Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Emirgan Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Teşvikiye Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Hasanpaşa Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Cumhuriyet Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Gürsel Mahallesi Nakliyat Hizmeti, İncirköy Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Sahil Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Hüseyinli Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Tevfik Bey Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Yeniköy Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Fikirtepe Mahallesi Nakliyat Hizmeti,
Kervan Nakliyat Evden Eve Taşımacılık bir İnteraktif İş Platformu firmasıdır.
Hit Toplist