Bizi Twitter ve Facebook üzerinden takip edebilir veya 444 6 136 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

EVDEN EVE TAŞIMACILIK

Kervan Nakliyat Evden Eve Taşımaclık sayfamıza hoşgeldiniz. İstanbul merkezli firmamız Türkiye'nin 81 iline hizmet götürmektedir.

Tüm taşımacılık, nakliyat işlerinizde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hizmetlerimiz arasında ambalajlama, paketleme, şehir içi ve şehirlerası nakliyat bulunmaktadır.


Bizi Neden Tercih Etmelisiniz

 • Kendi eşyamız gibi taşırız
 • Saygılı davranırız
 • Her konuda yardım ederiz
 • Dikkatli paketleriz
 • Özenle ambalajlarız
 • İletişimi kopartmayız
 • Kurallara uygun kullanırız
 • Dakik çalışırız

İNTERNET ÜZERİNDEN TEKLİF ALIN
 • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Hizmeti
 • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Hizmeti
 • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Hizmeti
 • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Hizmeti
 • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Hizmeti
Şehir içi ve Şehirler Arası Nakliyat Hizmeti
Şehir içi ve Şehirlerarası Nakliyat

Türkiye'nin her iline güvenle eşyalarınızı taşıyoruz

Ambalajlama Hizmeti
Ambalajlama Hizmeti

Ürünlerinizi özenle zarar görmemesi için ambalajlıyoruz

Ofis ve Büro Taşıma Hizmeti
Ofis ve Büro Taşıma Hizmeti

Ofis ve büro taşımacılığında öncüyüz


/// KERVAN EVDEN EVE NAKLİYAT


Çeyrek asırlık deneyim, güçlü ekip, doğru zamanda, doğru planlama ile en etkin taşımacılık hizmetini vermekteyiz.

Kervan Nakliyat Türkiye'nin öncü nakliyat firmalarından olup 1981 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Kurulduğu yılda sadece 1 araç ile nakliyat işine başlayan firmamız 2015 yılında araç filosunu 15 araca kadar çıkartmıştır.

Kervan Nakliyat olarak eğitimli personellerimiz ile 7 gün 24 saat sizler için çalışarak Türkiye'nin her şehrinden, her şehrine evden eve nakliyat hizmeti, ofis taşıma hizmeti, arşivlerinizin taşınması, yüksek binalar için asansörlü nakliyat hizmeti, yüksek güvenlik ile banka taşımacılığı hizmeti, fuarlara stant ve eşya taşınması, hastane ekipmanlarının taşınması ve hastane taşımacılığı hizmetleri vermekteyiz.

Tüm bu hizmetleri sizlere sağlarken uzun yıllar piyasada bulunmamızdaki güven, eşyalarınızı kendi eşyamız gibi taşımamız ve bulunduğunuz bölgeye gelip ücretsiz ekspertiz hizmetlerimiz siz değerli müşterilerimizin her zaman bizi seçmenizdeki sebepler olmuştur.


/// BİZİM İÇİN NE DEDİLER

 • Mahallemizde bulunan vatandaşlarımızın ve mahllemize gelen vatandaşlarımızı düzgün sağlam ve sağlıklı bir şekilde taşınmasından dolayı vatandaşlarımız sizlerden memnuniyetlerini dile getirmektedirler. Bu sebepten dolayı mahallem adına teşekkür eder çalışmlarınızda başarılarınızın devamını dilerim.

  Atalar Mahalle Muhtarı,Erhan GÜLMÜŞ
 • Daha önceki taşımalarımdaki nakliyat firmalarından şikayet aldığımız için ince eleyip sık dokumak istedik. Yaptığımız araştırmalar sonucu Kervan Nakliyat'la evimizi Erzurum'dan Balıkesir'e taşıdık. Çok titiz ve güvenilir bir firma olduklarını anladık. Çok memnun kaldık. Kendilerine teşekkür ediyoruz. Herkese tavsiye ederiz.

  Ali ÖZDEMİR
 • Kervan Nakliyat ile şirket eşyalarımızı çok güvenli bir şekilde taşınmıştır. Gösterdikleri özen ve titizlikten ötürü kendilerine teşekkür ediyoruz.

  Güven Group Teknoloji Genel Müdürü, Mehmet YÜCE

/// BİZDEN HABERLER


 • Yunus Mahallesi Kütüphane Taşımacılığı

  Yunus Mahallesi Kütüphane Taşımacılığı

  Yunus Mahallesi kentsel dönüşümden en çok etkilenen bölgelerden biridir. Ev fiyatları her yıl yükselmektedir. Kartal ilçesinin en doğu noktasıdır. Yunus Mahallesi İstanbul'un Kartal ilçesinde bulunur. Evden eve tüm taşımalarınız, şehir içi ve şehir dışı taşımacılık hizmetleriniz tarafımızdan güvenle yapılır.  Bize hemen ulaşın 444 6 136  Facebook sayfamızı buraya ...
  Devamı

 • Bozkurt Mahallesi Şehiriçi ve Şehirlerarası Nakiyat

  Bozkurt Mahallesi Şehiriçi ve Şehirlerarası Nakiyat

  Bozkurt Mahallesi Kurtuluş - Feriköy civarındadır. Bozkurt Mahallesi İstanbul'un Şişi ilçesinde bulunur. Evden eve tüm taşımalarınız, şehir içi ve şehir dışı taşımacılık hizmetleriniz tarafımızdan güvenle yapılır.  Bize hemen ulaşın 444 6 136  Facebook sayfamızı buraya tıklayarak takip edin Evden Eve Nakliyat blogumuzu takip edin&n...
  Devamı

 • Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat

  Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat

  Küçükçekmece, İstanbul'un batısında aynı adlı gölün çevresinde kurulmuş bir ilçedir. 1987 yılında, ikisi köy (Kayabaşı ve Şamlar), 25'si mahalle olmak üzere toplam 27 yerleşim yeri Bakırköy ilçesinden ayrılarak kurulmuştur. Bugünkü sınırlarına, 1992'de Avcılar'ın, 2009'da Başakşehir'in ilçe olmasıyla kavuşmuştur. 2009 itibarıyla 21 mahalleden oluşmaktadır. Kervan Nakliyat o...
  Devamı

/// BİZİ TERCİH EDEN DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ


Le Credit Lyonnais Bankası
Credit Lyonnais Bankası Etiler
Kurtlar Vadisi Set Taşıma
Kurtlar Vadisi Dizisi Film Seti Taşımaları
Hande Yener
Hande Yener
Faris Turizm
Faris Turizm

/// TÜM TÜRKİYE'YE NAKLİYAT HİZMETİ


Zekeriyaköy Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Hisarbeyli Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Siyavuşpaşa Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Şehit Muhtar Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Osmanağa Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Şuayipli Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Mavigöl Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Salacak Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Fıruzkoy Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Öğümce Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Mimar Hayrettin Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Örnektepe Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Yaylalı Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Mehmet Akif Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Esentepe Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Mollahüsrev Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Karacaköy Merkez Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Turgut Reis Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Hacı Hamza Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Malkoçoğlu Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Hasanpaşa Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Doğancılı Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Çubuklu Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Yukarı Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Sinanpaşa Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Yıldıztepe Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Merkez Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Katip Musluhiddin Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Karacaköy Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Küplüce Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Altıntepsi Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Sancaktepe Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Fenerbahçe Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Hüseyinağa Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Kilyos Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Çakmak Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Yeni Mahallesi Nakliyat Hizmeti, İskenderpaşa Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Fatih Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Merkez Mahallesi Nakliyat Hizmeti,
Kervan Nakliyat Evden Eve Taşımacılık bir İnteraktif İş Platformu firmasıdır.
Hit Toplist