Bizi Twitter ve Facebook üzerinden takip edebilir veya 444 6 136 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

EVDEN EVE TAŞIMACILIK

Kervan Nakliyat Evden Eve Taşımaclık sayfamıza hoşgeldiniz. İstanbul merkezli firmamız Türkiye'nin 81 iline hizmet götürmektedir.

Tüm taşımacılık, nakliyat işlerinizde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hizmetlerimiz arasında ambalajlama, paketleme, şehir içi ve şehirlerası nakliyat bulunmaktadır.


Bizi Neden Tercih Etmelisiniz

 • Kendi eşyamız gibi taşırız
 • Saygılı davranırız
 • Her konuda yardım ederiz
 • Dikkatli paketleriz
 • Özenle ambalajlarız
 • İletişimi kopartmayız
 • Kurallara uygun kullanırız
 • Dakik çalışırız

İNTERNET ÜZERİNDEN TEKLİF ALIN
 • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Hizmeti
 • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Hizmeti
 • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Hizmeti
 • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Hizmeti
 • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Hizmeti
Şehir içi ve Şehirler Arası Nakliyat Hizmeti
Şehir içi ve Şehirlerarası Nakliyat

Türkiye'nin her iline güvenle eşyalarınızı taşıyoruz

Ambalajlama Hizmeti
Ambalajlama Hizmeti

Ürünlerinizi özenle zarar görmemesi için ambalajlıyoruz

Ofis ve Büro Taşıma Hizmeti
Ofis ve Büro Taşıma Hizmeti

Ofis ve büro taşımacılığında öncüyüz


/// KERVAN EVDEN EVE NAKLİYAT


Çeyrek asırlık deneyim, güçlü ekip, doğru zamanda, doğru planlama ile en etkin taşımacılık hizmetini vermekteyiz.

Kervan Nakliyat Türkiye'nin öncü nakliyat firmalarından olup 1981 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Kurulduğu yılda sadece 1 araç ile nakliyat işine başlayan firmamız 2015 yılında araç filosunu 15 araca kadar çıkartmıştır.

Kervan Nakliyat olarak eğitimli personellerimiz ile 7 gün 24 saat sizler için çalışarak Türkiye'nin her şehrinden, her şehrine evden eve nakliyat hizmeti, ofis taşıma hizmeti, arşivlerinizin taşınması, yüksek binalar için asansörlü nakliyat hizmeti, yüksek güvenlik ile banka taşımacılığı hizmeti, fuarlara stant ve eşya taşınması, hastane ekipmanlarının taşınması ve hastane taşımacılığı hizmetleri vermekteyiz.

Tüm bu hizmetleri sizlere sağlarken uzun yıllar piyasada bulunmamızdaki güven, eşyalarınızı kendi eşyamız gibi taşımamız ve bulunduğunuz bölgeye gelip ücretsiz ekspertiz hizmetlerimiz siz değerli müşterilerimizin her zaman bizi seçmenizdeki sebepler olmuştur.


/// BİZİM İÇİN NE DEDİLER

 • Mahallemizde bulunan vatandaşlarımızın ve mahllemize gelen vatandaşlarımızı düzgün sağlam ve sağlıklı bir şekilde taşınmasından dolayı vatandaşlarımız sizlerden memnuniyetlerini dile getirmektedirler. Bu sebepten dolayı mahallem adına teşekkür eder çalışmlarınızda başarılarınızın devamını dilerim.

  Atalar Mahalle Muhtarı,Erhan GÜLMÜŞ
 • Daha önceki taşımalarımdaki nakliyat firmalarından şikayet aldığımız için ince eleyip sık dokumak istedik. Yaptığımız araştırmalar sonucu Kervan Nakliyat'la evimizi Erzurum'dan Balıkesir'e taşıdık. Çok titiz ve güvenilir bir firma olduklarını anladık. Çok memnun kaldık. Kendilerine teşekkür ediyoruz. Herkese tavsiye ederiz.

  Ali ÖZDEMİR
 • Kervan Nakliyat ile şirket eşyalarımızı çok güvenli bir şekilde taşınmıştır. Gösterdikleri özen ve titizlikten ötürü kendilerine teşekkür ediyoruz.

  Güven Group Teknoloji Genel Müdürü, Mehmet YÜCE

/// BİZDEN HABERLER


 • Gayrettepe Mahallesi Taşıma ve Nakliyat Hizmeti

  Gayrettepe Mahallesi Taşıma ve Nakliyat Hizmeti

  Gayrettepe Mahallesi Balmumcu ve Zincirlikuyu arasında, Beşiktaş ilçesinde yer alır. Gayrettepe Mahallesinde yüksek binalar, iş merkezleri ve Türk Telekom Genel müdürlüğü bulunur. Evden eve tüm taşımalarınız, şehir içi ve şehir dışı taşımacılık hizmetleriniz tarafımızdan güvenle yapılır.  Bize hemen ulaşın 444 6 136  Aynı zamanda ofis taşıma, banka taşıma, vinç ile yüksek binalardan taşıma, fu...
  Devamı

 • Erenköy Evden Eve Taşıma

  Erenköy Evden Eve Taşıma

  Erenköy yaklaşık olarak 60.000 nüfuslu bir mahalledir. En bilinen ve işlek caddesi Ethem Efendi Caddesidir. Mahalle sakinlerinin alışveriş ihtiyaçları için en çok tercih ettikleri cadde Ethem Efendi, Bağdat Caddesi ve Minibüs Caddesidir. Yaşamak için çok avantajlı bir bölgedir.  Erenköy Mahallesi İstanbul'un Kadıköy ilçesinde bulunur. Evden eve tüm taşımalarınız, şehir içi ve şehir...
  Devamı

 • Altıntepe Mahallesi Eğlence Mekanı Taşınması

  Altıntepe Mahallesi Eğlence Mekanı Taşınması

  Altıntepe Mahallesi Bostancı ve Küçükyalı mahalleleri ile komşudur. Yerleşim olarak rağbet gören bölgelerden biridir. Ulaşım alternatifleri çoktur. Altıntepe Mahallesi İstanbul'un Maltepe ilçesinde bulunur. Evden eve tüm taşımalarınız, şehir içi ve şehir dışı taşımacılık hizmetleriniz tarafımızdan güvenle yapılır.  Bize hemen ulaşın 444 6 136  Facebook sayfamızı buraya ...
  Devamı

/// BİZİ TERCİH EDEN DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ


Le Credit Lyonnais Bankası
Credit Lyonnais Bankası Etiler
Kurtlar Vadisi Set Taşıma
Kurtlar Vadisi Dizisi Film Seti Taşımaları
Hande Yener
Hande Yener
Faris Turizm
Faris Turizm

/// TÜM TÜRKİYE'YE NAKLİYAT HİZMETİ


Kaleiçi Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Rüstem Paşa Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Kadıköy Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Ahmetli Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Ayazağa Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Ortaçeşme Mahallesi Nakliyat Hizmeti, İnönü Mahallesi Nakliyat Hizmeti, 40682 Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Kandıllı Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Hacı Evhaddin Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Camiikebir Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Kuloğlu Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Atakent Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Aydınlı Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Çayağzı Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Tepeüstü Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Sakarya Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Cevizli Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Çeltik Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Mahmutşevketpaşa Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Atatürk Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Başıbüyük Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Madenler Mahallesi Nakliyat Hizmeti, İstasyon Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Yenişehir Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Gürsel Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Cumhuriyet Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Hallaçlı Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Yeşilova Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Ferah Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Sütlüce Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Fevziçakmak Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Güven Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Salacak Mahallesi Nakliyat Hizmeti, İçerenköy Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Güneşli Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Orhangazi Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Büyükkılıçlı Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Sancaktepe Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Fener Mahallesi Nakliyat Hizmeti,
Kervan Nakliyat Evden Eve Taşımacılık bir İnteraktif İş Platformu firmasıdır.
Hit Toplist