Kervan Nakliyat Evden Eve Taşımacılık
Bizi Twitter ve Facebook üzerinden takip edebilir veya 444 6 136 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

EVDEN EVE TAŞIMACILIK

Kervan Nakliyat Evden Eve Taşımaclık sayfamıza hoşgeldiniz. İstanbul merkezli firmamız Türkiye'nin 81 iline hizmet götürmektedir.

Tüm taşımacılık, nakliyat işlerinizde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hizmetlerimiz arasında ambalajlama, paketleme, şehir içi ve şehirlerası nakliyat bulunmaktadır.


Bizi Neden Tercih Etmelisiniz

 • Kendi eşyamız gibi taşırız
 • Saygılı davranırız
 • Her konuda yardım ederiz
 • Dikkatli paketleriz
 • Özenle ambalajlarız
 • İletişimi kopartmayız
 • Kurallara uygun kullanırız
 • Dakik çalışırız

İNTERNET ÜZERİNDEN TEKLİF ALIN
 • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Hizmeti
 • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Hizmeti
 • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Hizmeti
 • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Hizmeti
 • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Hizmeti
Şehir içi ve Şehirler Arası Nakliyat Hizmeti
Şehir içi ve Şehirlerarası Nakliyat

Türkiye'nin her iline güvenle eşyalarınızı taşıyoruz

Ambalajlama Hizmeti
Ambalajlama Hizmeti

Ürünlerinizi özenle zarar görmemesi için ambalajlıyoruz

Ofis ve Büro Taşıma Hizmeti
Ofis ve Büro Taşıma Hizmeti

Ofis ve büro taşımacılığında öncüyüz


/// KERVAN EVDEN EVE NAKLİYAT


Çeyrek asırlık deneyim, güçlü ekip, doğru zamanda, doğru planlama ile en etkin taşımacılık hizmetini vermekteyiz.

Kervan Nakliyat Türkiye'nin öncü nakliyat firmalarından olup 1981 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Kurulduğu yılda sadece 1 araç ile nakliyat işine başlayan firmamız 2015 yılında araç filosunu 15 araca kadar çıkartmıştır.

Kervan Nakliyat olarak eğitimli personellerimiz ile 7 gün 24 saat sizler için çalışarak Türkiye'nin her şehrinden, her şehrine evden eve nakliyat hizmeti, ofis taşıma hizmeti, arşivlerinizin taşınması, yüksek binalar için asansörlü nakliyat hizmeti, yüksek güvenlik ile banka taşımacılığı hizmeti, fuarlara stant ve eşya taşınması, hastane ekipmanlarının taşınması ve hastane taşımacılığı hizmetleri vermekteyiz.

Tüm bu hizmetleri sizlere sağlarken uzun yıllar piyasada bulunmamızdaki güven, eşyalarınızı kendi eşyamız gibi taşımamız ve bulunduğunuz bölgeye gelip ücretsiz ekspertiz hizmetlerimiz siz değerli müşterilerimizin her zaman bizi seçmenizdeki sebepler olmuştur.


/// BİZİM İÇİN NE DEDİLER

 • Mahallemizde bulunan vatandaşlarımızın ve mahllemize gelen vatandaşlarımızı düzgün sağlam ve sağlıklı bir şekilde taşınmasından dolayı vatandaşlarımız sizlerden memnuniyetlerini dile getirmektedirler. Bu sebepten dolayı mahallem adına teşekkür eder çalışmlarınızda başarılarınızın devamını dilerim.

  Atalar Mahalle Muhtarı,Erhan GÜLMÜŞ
 • Daha önceki taşımalarımdaki nakliyat firmalarından şikayet aldığımız için ince eleyip sık dokumak istedik. Yaptığımız araştırmalar sonucu Kervan Nakliyat'la evimizi Erzurum'dan Balıkesir'e taşıdık. Çok titiz ve güvenilir bir firma olduklarını anladık. Çok memnun kaldık. Kendilerine teşekkür ediyoruz. Herkese tavsiye ederiz.

  Ali ÖZDEMİR
 • Kervan Nakliyat ile şirket eşyalarımızı çok güvenli bir şekilde taşınmıştır. Gösterdikleri özen ve titizlikten ötürü kendilerine teşekkür ediyoruz.

  Güven Group Teknoloji Genel Müdürü, Mehmet YÜCE

/// BİZDEN HABERLER


 • Fenerbahçe Büro Taşımacılığı

  Fenerbahçe Büro Taşımacılığı

  Fenerbahçe kuzeyinde Kalamış, güneyinde ise Fenerbahçe koylarını barındıran bir yarımada şeklindedir. Fenerbahçe Spor Klübü adını bu semtten almıştır. Hem mahalle sakinleri hem sosyal yaşam alanları çok kaliteli olan bir bölgedir. İstanbul'un en lüks semtlerinden biridir. Kadıköy'e yakınlığı sayesinde ulaşımı çok rahattır. Fenerbahçe Mahallesi İstanbul'un Kadıköy ilçesinde bulunur. Evden ...
  Devamı

 • Zorunlu Deprem Sigortası Nerede Yaptırılır?

  Zorunlu Deprem Sigortası Nerede Yaptırılır?

  Evlerinin ve ailelerinin geleceğini güvence altına almak isteyen konut sahipleri, en yakın sigorta acentesine veya banka şubesine giderek sigortalarını yaptırabilir. Konut ve kimlik bilgilerini beyan eden herkes poliçe sahibi olabilir. DASK için gereken belgeler.. * Sigortalının adı, adresi, telefonu, varsa cep telefonu * Sigortalının vergi kimlik numarası ve T.C. kimlik numarası * Sigortalanacak yerin açık adresi * Tapu bilgi...
  Devamı

 • Ataşehir Atatürk Mahallesi Ofis Nakliyat

  Ataşehir Atatürk Mahallesi Ofis Nakliyat

  Atatürk Mahallesi ulaşımı açısından çok rahat bir bölgedir. Barındırdığı AVM'ler, okullar ve iş yerleri ile yaşam kolaylığı sağlar.  Atatürk Mahallesi İstanbul'un Ataşehir ilçesinde bulunur. Evden eve tüm taşımalarınız, şehir içi ve şehir dışı taşımacılık hizmetleriniz tarafımızdan güvenle yapılır.  Bize hemen ulaşın 444 6 136  Facebook sayfamızı buraya ...
  Devamı

/// BİZİ TERCİH EDEN DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ


Le Credit Lyonnais Bankası
Credit Lyonnais Bankası Etiler
Kurtlar Vadisi Set Taşıma
Kurtlar Vadisi Dizisi Film Seti Taşımaları
Hande Yener
Hande Yener
Faris Turizm
Faris Turizm

/// TÜM TÜRKİYE'YE NAKLİYAT HİZMETİ


Samandıra Osman Gazi Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Ulus Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Esenler Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Hamidiye Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Küçük Piyale Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Boğazköy Merkez Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Merdivenköy Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Mahmutşevketpaşa Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Meşrutiyet Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Ardıçevler Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Yeni Mahalle Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Dumlupınar Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Kocamustafapaşa Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Atatürk Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Fatih Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Göksu Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Meclis Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Başakköy Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Yeniköy Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Soğuksu Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Karakiraz Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Sazlıbosna Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Kocatepe Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Bekirli Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Gülsuyu Mahallesi Nakliyat Hizmeti, İbrahim Çavuş Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Küçük Sinekli Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Ferahevler Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Kazım Karabekir Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Soğanlı Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Dızdarıye Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Merkez Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Oruçreis Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Cemil Meriç Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Çifte Havuzlar Mahallesi Nakliyat Hizmeti, İmrahor Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Emniyetevleri Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Tepeören Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Necip Fazıl Mahallesi Nakliyat Hizmeti,
Kervan Nakliyat Evden Eve Taşımacılık bir İnteraktif İş Platformu firmasıdır.
Hit Toplist