Kervan Nakliyat Evden Eve Taşımacılık
Bizi Twitter ve Facebook üzerinden takip edebilir veya 444 6 136 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

EVDEN EVE TAŞIMACILIK

Kervan Nakliyat Evden Eve Taşımaclık sayfamıza hoşgeldiniz. İstanbul merkezli firmamız Türkiye'nin 81 iline hizmet götürmektedir.

Tüm taşımacılık, nakliyat işlerinizde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hizmetlerimiz arasında ambalajlama, paketleme, şehir içi ve şehirlerası nakliyat bulunmaktadır.


Bizi Neden Tercih Etmelisiniz

 • Kendi eşyamız gibi taşırız
 • Saygılı davranırız
 • Her konuda yardım ederiz
 • Dikkatli paketleriz
 • Özenle ambalajlarız
 • İletişimi kopartmayız
 • Kurallara uygun kullanırız
 • Dakik çalışırız

İNTERNET ÜZERİNDEN TEKLİF ALIN
 • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Hizmeti
 • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Hizmeti
 • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Hizmeti
 • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Hizmeti
 • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Hizmeti
Şehir içi ve Şehirler Arası Nakliyat Hizmeti
Şehir içi ve Şehirlerarası Nakliyat

Türkiye'nin her iline güvenle eşyalarınızı taşıyoruz

Ambalajlama Hizmeti
Ambalajlama Hizmeti

Ürünlerinizi özenle zarar görmemesi için ambalajlıyoruz

Ofis ve Büro Taşıma Hizmeti
Ofis ve Büro Taşıma Hizmeti

Ofis ve büro taşımacılığında öncüyüz


/// KERVAN EVDEN EVE NAKLİYAT


Çeyrek asırlık deneyim, güçlü ekip, doğru zamanda, doğru planlama ile en etkin taşımacılık hizmetini vermekteyiz.

Kervan Nakliyat Türkiye'nin öncü nakliyat firmalarından olup 1981 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Kurulduğu yılda sadece 1 araç ile nakliyat işine başlayan firmamız 2015 yılında araç filosunu 15 araca kadar çıkartmıştır.

Kervan Nakliyat olarak eğitimli personellerimiz ile 7 gün 24 saat sizler için çalışarak Türkiye'nin her şehrinden, her şehrine evden eve nakliyat hizmeti, ofis taşıma hizmeti, arşivlerinizin taşınması, yüksek binalar için asansörlü nakliyat hizmeti, yüksek güvenlik ile banka taşımacılığı hizmeti, fuarlara stant ve eşya taşınması, hastane ekipmanlarının taşınması ve hastane taşımacılığı hizmetleri vermekteyiz.

Tüm bu hizmetleri sizlere sağlarken uzun yıllar piyasada bulunmamızdaki güven, eşyalarınızı kendi eşyamız gibi taşımamız ve bulunduğunuz bölgeye gelip ücretsiz ekspertiz hizmetlerimiz siz değerli müşterilerimizin her zaman bizi seçmenizdeki sebepler olmuştur.


/// BİZİM İÇİN NE DEDİLER

 • Mahallemizde bulunan vatandaşlarımızın ve mahllemize gelen vatandaşlarımızı düzgün sağlam ve sağlıklı bir şekilde taşınmasından dolayı vatandaşlarımız sizlerden memnuniyetlerini dile getirmektedirler. Bu sebepten dolayı mahallem adına teşekkür eder çalışmlarınızda başarılarınızın devamını dilerim.

  Atalar Mahalle Muhtarı,Erhan GÜLMÜŞ
 • Daha önceki taşımalarımdaki nakliyat firmalarından şikayet aldığımız için ince eleyip sık dokumak istedik. Yaptığımız araştırmalar sonucu Kervan Nakliyat'la evimizi Erzurum'dan Balıkesir'e taşıdık. Çok titiz ve güvenilir bir firma olduklarını anladık. Çok memnun kaldık. Kendilerine teşekkür ediyoruz. Herkese tavsiye ederiz.

  Ali ÖZDEMİR
 • Kervan Nakliyat ile şirket eşyalarımızı çok güvenli bir şekilde taşınmıştır. Gösterdikleri özen ve titizlikten ötürü kendilerine teşekkür ediyoruz.

  Güven Group Teknoloji Genel Müdürü, Mehmet YÜCE

/// BİZDEN HABERLER


 • Hasanpaşa İş Yeri Taşıma

  Hasanpaşa İş Yeri Taşıma

  Kadıköy merkeze en yakın semtlerden biridir Hasanpaşa. Kadıköy evlendirme dairesi, eski Söğütlüçeşme tren istasyonu bu semtte bulunur. Mahalle kültürünün yaşandığı bölgelerden biridir.  Hasanpaşa Mahallesi İstanbul'un Kadıköy ilçesinde bulunur. Evden eve tüm taşımalarınız, şehir içi ve şehir dışı taşımacılık hizmetleriniz tarafımızdan güvenle yapılır.  Bize hemen ulaşın 444 ...
  Devamı

 • Fatih Piyano Taşıma

  Fatih Piyano Taşıma

  Fatih Mahallesi İstanbul'un Beykoz ilçesinde bulunur. Evden eve tüm taşımalarınız, şehir içi ve şehir dışı taşımacılık hizmetleriniz tarafımızdan güvenle yapılır.  Bize hemen ulaşın 444 6 136  Facebook sayfamızı buraya tıklayarak takip edin Evden Eve Nakliyat blogumuzu takip edin www.ke...
  Devamı

 • Poyraz Depolama Hizmeti

  Poyraz Depolama Hizmeti

  Poyraz Mahallesi İstanbul'un Beykoz ilçesinde bulunur. Evden eve tüm taşımalarınız, şehir içi ve şehir dışı taşımacılık hizmetleriniz tarafımızdan güvenle yapılır.  Bize hemen ulaşın 444 6 136  Facebook sayfamızı buraya tıklayarak takip edin Evden Eve Nakliyat blogumuzu takip edin www.k...
  Devamı

/// BİZİ TERCİH EDEN DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ


Le Credit Lyonnais Bankası
Credit Lyonnais Bankası Etiler
Kurtlar Vadisi Set Taşıma
Kurtlar Vadisi Dizisi Film Seti Taşımaları
Hande Yener
Hande Yener
Faris Turizm
Faris Turizm

/// TÜM TÜRKİYE'YE NAKLİYAT HİZMETİ


Güvercintepe Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Balaban Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Gümüşpınar Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Gültepe Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Yalıköy Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Beylerbeyı Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Muratbey Merkez Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Evliya Çelebi Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Hasanlı Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Halaskargazi Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Altınşehir Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Kurna Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Muradiye Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Ömerli Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Kulaksız Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Katip Kasım Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Yalı Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Sofular Mahallesi Nakliyat Hizmeti, H.rıfat Paşa Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Bağlar Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Tembel Hacı Mehmet Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Turgut Reis Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Çavuşoğlu Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Koca Dede Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Büyükkılıçlı Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Sogullu Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Ömer Avni Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Demirciköy Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Hamidiye Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Yavuz Sinan Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Alibahadır Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Koşuyolu Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Molla Şeref Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Habipler Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Merkez Mahallesi Nakliyat Hizmeti, İstasyon Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Paşamandıra Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Kaynarca Mahallesi Nakliyat Hizmeti, Pınartepe Mahallesi Nakliyat Hizmeti,
Kervan Nakliyat Evden Eve Taşımacılık bir İnteraktif İş Platformu firmasıdır.
Hit Toplist