Kervan Nakliyat Evden Eve Taşımacılık - İstanbul Beşiktaş Nakliyat Hizmeti
Bizi Twitter ve Facebook üzerinden takip edebilir veya 444 6 136 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

/// Haberler - İstanbul Beşiktaş Nakliyat Hizmeti

30 Mayıs 2015
Nakliyat Hizmetleri
Kervan Nakliyat
Evden Eve Taşımacılık

İstanbul Beşiktaş Nakliyat Hizmeti

İstanbul Beşiktaş Nakliyat Hizmeti

Adını İstanbul'un en eski semtlerinden bir olan Beşiktaş semtinden alır. 8,4 km uzunluğunda sahili olduğu İstanbul Boğazı’nın Rumeli yakasında yer alan ilçe batıda Şişli ve Kağıthane, güneybatıda Beyoğlu, kuzeyde Sarıyer ilçeleriyle komşudur.

Hem nüfus, hem de alan olarak İstanbul kentinin küçük ilçelerinden biri olmasına karşın iki kitayı ve İstanbul'un iki yakasını birbirine bağlayan Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet köprülerinin bağlantı yollarını bulundurduğu için günlük ortalama 2 milyon kişinin geçtiği canlı bir alandır.

Bununla beraber sahip olduğu son dönem Osmanlı mimarisi eserleri, Boğaziçi yamaçlarındaki doğa manzaraları, dokuz üniversite ve Levent-Maslak hattındaki iş merkezleri gibi tarihi, kültürel ve ekonomik nedenlerle kendisini cazip kılan pek çok özelliğe sahiptir.

Beşiktaş ilçesinden tüm Türkiye'ye veya tüm Türkiye'den Beşiktaş ilçesine nakliyatı yapılacak ürününüz varsa bize hemen ulaşın. Telefon numaramız 444 6 136. Bizlere ayrıca tüm sosyal medya mecralarından ve info@kervannakliyat.com.tr üzerinden de ulaşabilirsiniz.

Kervan Nakliyat Evden Eve Taşımacılık bir İnteraktif İş Platformu firmasıdır.
Hit Toplist