Kervan Nakliyat Evden Eve Taşımacılık - Kartal Evden Eve Nakliyat Hizmeti
Bizi Twitter ve Facebook üzerinden takip edebilir veya 444 6 136 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

/// Haberler - Kartal Evden Eve Nakliyat Hizmeti

29 Haziran 2015
Nakliyat Hizmetleri
Kervan Nakliyat
Evden Eve Taşımacılık

Kartal Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Kartal Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Kartal Bizans İmparatorluğu döneminde VI. yüzyıl başlarında "Kartalimen" isminde küçük bir balıkçı köyü olarak kuruldu. "Kartal" adını ilk defa sahilde balık avlamak için gelip buraya yerleşen "Kartelli" isminde bir balıkçıdan almıştır. Bizans zamanında, liman önemi taşıyan bu beldeye "Kartalimen" denildiği de bilinmektedir.

Kartal bölgesinde de bir çok turistik alan mevcuttur. Bunların içinde dragos tepesini gezebilir, aydos ormanında doğal sit alanında gezebilir aynı zamanda dünyanın en büyük sahillerinden olan parklarda 12km boyunca yürüyüş yapıp bisiklete binebilirsiniz. 

Kartal bölgesi gelişmekte olan ve yeni yapılara sahip bir bölgedir. Soğanlık, kartal merkez ferah yolları ve henüz trafik sorunu olmamasıyla kaliteli bir yaşam alanı sunmaktadır. Kartal'a rahatlıkla metro ile ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Bu yeni ve güzel alana yerleşme kararı aldıysanız, taşınacak ev ofis varsa hemen bizimle iletişim geçebilirsiniz. Evden eve nakliyat, ofisten ofise nakliyat olarak Kartal bölgesinde olduğu gibi tüm İstanbul'da hizmetinizdeyiz. 

Bize ulaşmak için Türkiye'nin her yerinden 444 6 136 numaralı telefonu kullanabilirsiniz.

Kervan Nakliyat Evden Eve Taşımacılık bir İnteraktif İş Platformu firmasıdır.
Hit Toplist