Kervan Nakliyat Evden Eve Taşımacılık - Şişli ilçesinde hizmetinizdeyiz
Bizi Twitter ve Facebook üzerinden takip edebilir veya 444 6 136 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

/// Haberler - Şişli ilçesinde hizmetinizdeyiz

29 Haziran 2015
Nakliyat Hizmetleri
Kervan Nakliyat
Evden Eve Taşımacılık

Şişli ilçesinde hizmetinizdeyiz

Şişli ilçesinde hizmetinizdeyiz

Şişli, İstanbul ilinin Avrupa yakasında yer alan bir ilçesidir. 25 mahallesi bulunan Şişli, doğuda Beşiktaş, kuzeyde ve batıda Kağıthane ve güneyde Beyoğlu ilçeleri ile komşudur.

Denize sahili olmayan Şişli ilçesinde çok sayıda tarihî eser, iş yeri, modern ticaret merkezi, kültür ve sanat merkezi bulunmaktadır. 1954'te ilçe olan Şişli ilçesi 1987'de, Kağıthane'nin ayrı bir ilçe olup ayrılmasıyla coğrafi olarak ikiye bölündü. Kuzeyde yer alan Ayazağa, Maslak ve Huzur mahalleleri bir öbek oluştururken, geride kalan diğer mahalleler gene ayrı bir öbek oluşturdular. Büyükdere Caddesi'yle birbirine bağlı olan bu iki öbekten kuzeyde olanı 2012 yılında Şişli'den ayrılarak Sarıyer'e bağlandı.

Şişli ili İstanbul'un en oturmul ilçelerinden bir tanesidir. Tarihi ve modernizmi aynı anda yaşayabileceğiniz bu ilçemizde tüm nakliyat, evden eve taşımacılık gibi hizmetlerde yanınızdayız. 

Bize ulaşmak için tüm sosyal medya mecralarımızı kullanabilir veya Türkiye'nin her yerinden 444 6 136 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Kervan Nakliyat Evden Eve Taşımacılık bir İnteraktif İş Platformu firmasıdır.
Hit Toplist