Kervan Nakliyat Evden Eve Taşımacılık - Ev Taşırken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Bizi Twitter ve Facebook üzerinden takip edebilir veya 444 6 136 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

/// Haberler - Ev Taşırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

13 Mayıs 2015
Nakliyat Hizmetleri
Kervan Nakliyat
Evden Eve Taşımacılık

Ev Taşırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ev Taşırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Evden taşınmadan önce dikkat edilmesi gereken püf noktaları sizler için sıralamaya çalıştık. 

Ev taşınması kolay gibi görünen ancak zahmetli bir iştir. Taşınmadan 1-2 hafta öncesinde etrafınızdaki esnaf ile görüşerek koliye ihtiyacınız olduğunu söyleyin. Son dakikaya bırakırsanız eğer koli bulmada zorluk yaşayabilirsiniz. Artık yapı marketlerinde de koli bulabilirsiniz ancak ücretsiz olarak kullanmak varken o kadar masrafın üzerine koli masrafı istemezsiniz. 

Kaybolabilecek eşyaları kutularda saklayın. Taşındığınız da her kutuyu tek tek açacağınız için yeni yerinizde aynı düzeni rahatlıkla sağlayabilirsiniz. 

Elektronik eşyaları mutlaka paketleyin. Paketleme olmadan yapılan taşımalarda ne kadar önlem alınırsa alınsın hasar olabilir. Bu hasarları basit paketlemelerle engelleyebilirsiniz. 

Evinizi bir günde toplamaya çalışmayın. Her odayı günlere bölerek rahatlıkla toplayabilirsiniz. Böylece aceleye gelmez ve eşya unutulmaz. 

Taşınmadan önce yeni yerinizde market, çilingir, elektrikçi gibi işinize yarayacak dükkanların telefon numaralarını mutlaka alın. 

Taşındığınız yerde kombi kullanılıyorsa mutlaka kontrol ettirin.

Evden eve taşımacılıkta firma seçiminiz de çok önemlidir. Kervan Nakliyat olarak her zaman yanınızda bulunuyoruz. Eşyalarınızı sadece taşımıyor yerinizde sizi mağdur etmemek için elimizden gelen her işte de yardım ediyoruz. 

Bize ulaşmak için Türkiye'nin her yerinden 444 6 136 numaralı telefonu kullanabilirsiniz.

Kervan Nakliyat Evden Eve Taşımacılık bir İnteraktif İş Platformu firmasıdır.
Hit Toplist