Kervan Nakliyat Evden Eve Taşımacılık - Hakkımızda
Bizi Twitter ve Facebook üzerinden takip edebilir veya 444 6 136 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

/// Kervan Nakliyat Hakkında

Kervan Nakliyat Evden Eve Taşımacılık

İçinizin her zaman huzur dolu olacağı bir nakliyat hizmeti sunuyoruz.


Kervan Nakliyat Türkiye'nin öncü nakliyat firmalarından olup 1981 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Kurulduğu yılda sadece 1 araç ile nakliyat işine başlayan firmamız 2015 yılında araç filosunu 15 araca kadar çıkartmıştır.

Kervan Nakliyat olarak eğitimli personellerimiz ile 7 gün 24 saat sizler için çalışarak Türkiye'nin her şehrinden, her şehrine evden eve nakliyat hizmeti, ofis taşıma hizmeti, arşivlerinizin taşınması, yüksek binalar için asansörlü nakliyat hizmeti, yüksek güvenlik ile banka taşımacılığı hizmeti, fuarlara stant ve eşya taşınması, hastane ekipmanlarının taşınması ve hastane taşımacılığı hizmetleri vermekteyiz.

Tüm bu hizmetleri sizlere sağlarken uzun yıllar piyasada bulunmamızdaki güven, eşyalarınızı kendi eşyamız gibi taşımamız ve bulunduğunuz bölgeye gelip ücretsiz ekspertiz hizmetlerimiz siz değerli müşterilerimizin her zaman bizi seçmenizdeki sebepler olmuştur.

Eşyalarınızın daha güvenli taşınması açısından ücretsiz olan ekspertizin ardından gerekli görüldüğü takdirde ambalajlama ve paketleme hizmetleri de vermekteyiz.

Tüm taşımacılık hizmetlerimizde, eşyalarınız her zaman sigortalanır ve güvenceye alınır.

Diğer tüm hizmetlerimizin detaylı bilgileri için sayfamızın hizmetler bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

35 yıldır taşımacılığını yaptığımız ortalama 10.000 müşterimizin her birine ayrı ayrı özen göstererek sorunsuz taşıdık. Müşterilerimizin detaylı listesi ve bizlere sundukları değerli görüşlerini okumak için referanslar bölümüne bakabilirsiniz.

Kervan Nakliyat olarak taşımacılığa verdiğimiz önemi teknolojiye de veriyoruz. Hızlı geri dönüş için sizlere sosyal medya üzerinden de sürekli olarak destek vermekteyiz.

Bizlere hem sosyal medya hesaplarımız üzerinden hem iletişim bölümünden iletişim formumuzu doldurarak hem de Türkiye'nin her yerinden 444 6 136 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz./// Bizi Instagram Üzerinden Takip Edin


Instagram üzerinden bizi takip ederek taşıma konusunda püf noktaları, indirimleri ve yaptığımız işleri takip edebilirsiniz. Instagram üzerinde bizi kervannakliyat adıyla bulabilirsiniz.


Kervan Nakliyat Evden Eve Taşımacılık bir İnteraktif İş Platformu firmasıdır.
Hit Toplist